Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, perzonalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím

BERGANS - DÁMSKEXSSMLXLXXL
Výška157-164161-168165-172169-176173-178175-180
Hrudník78-8484-9191-9898-107107-117117-128
Pás62-6868-7575-8282-9191-103103-116
Boky90-9595-100100-107107-114114-123123-133
Vnútorný šev74-7776-7978-8180-8382-8483-85
BERGANS - PÁNSKEXSSMLXLXXLXXXL
Výška163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
Hrudník86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
Pás73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
Boky88-9393-9999-106106-113113-119119-125125-131
Vnútorný šev75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93
DALE - DÁMSKE VEĽKOSTIXSSMLXLXXL
EUR3234-3638-4042-4446-4850-52
FR3436-3840-4244-4648-5052-54
IT3840-4244-4648-5052-5456-58
GB68-1012-1416-1820-2224-26
USA, CAN24-68-1012-1416-1820-22
Telesné rozmery v cmXSSMLXLXXL
HRUDNÍK868894100106112
PÁS667278849096
BOKY9096102108114120
DALE - PÁNSKE VEĽKOSTIXSSMLXLXXLXYXL
EUR40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
GB30-3234-3638-4042-4448-5050-5254-56
USA, CAN30-3334-3738-4142-4548-5152-5454-56
Telesné rozmery v cmXSSMLXLXXLXYXL
HRUDNÍK869096104110118122
PÁS7478849298106110
BOKY9094100108114122126

DALE - DETSKÉ

Telesné rozmery v cm

XSSMLXLXXL
HRUDNÍK545862667278
PÁS535557606268
BOKY586266707581
DEVOLD - WOMANXSSMLXLXXL
EURC34-C36C36-C38C38-C40C42-C44C44-C46C48-C50
ABODY LENGTHcm157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BCHESTcm79-8585-9191-9797-104104-112112-122
CWAISTcm63-6969-7575-8181-8888-9696-104
DHIPcm87-9393-9999-105105-112112-11919-125
EINSEAMcm75-7777-7979-8181-8383-8585-87
DEVOLD - WOMAN BRAXSSMLXLXXL
Measure under burstcm65-7070-7575-8080-8585-9090-95
DEVOLD - MANSMLXLXXL
EURC46-C48C48-C50C52-C54C56-C58C58-C60
ABODY LENGTHcm168-176173-181178-186183-189186-192
BCHESTcm91-9797-103103-110110-118118-128
CWAISTcm80-8686-9292-9999-107107-115
DHIPcm92-9898-104104-111111-119119-127
EINSEAMcm82-8484-8686-8888-9090-92
DEVOLD - UNISEXXSSMLXLXXL
ABODY LENGTHcm163-171168-176173-181178-186183-189186-192
BCHESTcm85-9191-9797-103103-110110-118118-126
CWAISTcm74-8080-8686-9292-9999-107107-113
DHIPcm86-9292-9898-104104-111111-119119-125
DEVOLD - KIDyrs246810121416
ABODY LENGTHcm92104116128140152164176
DEVOLD - BABY2 mth4 mth6 mth9 mth1 yrs1.5 yrs2 yrs3 yrs
ABODY LENGTHcm5662687480869298
KARITRAAXSSMLXL
34-3636-3838-4040-4242-44
VÝŠKA / cm162166170174178
HRUDNÍK / cm80869298104
PÁS / cm6470768288
BOKY / cm8894100106112
VNÚTORNÁ DĹŽKA - nohavice / cm7577,58082,585

Prosím počkajte...